Maltepe Ortodonti

MALTEPE ORTODONTİ

Ortodonti tedavisi estetik diş hekimliğinde çok önemli bir yer tutar. Ortodonti tedavisi ile dişler çene kemiği üzerinde muntazam bir biçimde yerlerini alırken çene kapanış bozukluklarının neden olduğu eklem, baş, boyun ağrıları da giderilebilir. Ortodonti tedavisi kişiye tam bir çiğneme fonksiyonu kazandırarak mide problemleri ve sindirim sistemi sorunlarının giderilmesinde de etkin rol oynar. Ortodonti tedavisi dişleri daha düzgün sıralarken, dişlerinize daha iyi bakım yapabilmenize olanak sağlar, böylelikle dişlerinizde çürük riski azalmış olur.
Ortodonti, ortodonti uzmanı veya ortodontist olan kişilerce yapılır. Halk arasında tel tedavisi olarak da bilinen bu tedavi, çok çeşitli de olabilir ve kişiye özel olarak planlanabilir. Eğri, üst üste, aralıklı veya birbiriyle orantısız olan dişler, birbiriyle uyumsuz çeneler nedeniyle kişiler yüz görünümleri beğenmeyebilirler ve bu durumun yanı sıra, bu rahatsızlıklar kişinin fonksiyonlarında da zorluklar çıkarabilir.
Maltepe bölgesinde Ortodontik tedaviler hakkında detaylı bilgi için iletişim bölümünden kliniğimize ulaşabilirsiniz. Maltepe Ortodonti Kliniğimizde otoparkımız mevcuttur. Maltepe Ortodonti kliniğimizin amacı ortodonti hastalarımızın devamlı ulaşabileceği doktorları sayesinde verimli ve kalıcı hizmet alabilmesini sağlamaktır.

SİZİ ARAYALIM

""
1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
WeCreativez WhatsApp Support
Şu anda aktifiz ve sohbet etmek için hazırız.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?